WYJAZDY MOTYWACYJNE

Nowość w naszej ofercie!  Zapraszamy na Incentive travel! Zakosztuj przygody i przyrody odkrywając swój najgłębszy potencjał! Zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.

CHORWACJA

Zapraszamy na najpiękniejszą Chorwacką wyspę Hwar, do miasteczka Jelsa, gdzie mieszkając w otoczonym piniowym lasem hotelu Hwar, przy pięknej piaszczystej plaży, zaznasz zarówno wakacyjnego relaksu i kontaktu z przyjazną śródziemnomorską przyrodą, jak w cyklu indywidualnych coachingów zgłębisz swój potencjał i sięgniesz po wszystko, co  w Tobie najlepsze.

CZARNOGÓRA

Coaching i przygoda? Tak! Czarnogóra to idealne miejsce, żeby połączyć swój rozwój z aktywnością, relaksem i adrenaliną. Coaching w trakcie spaceru 14 kilometrową piaszczysta plażą w Ulcinj, wyprawa kanionem Moraczy, gdzie rzeka wyżłobiła niesamowite formy skalne, góry Durmitor, jezioro Czarne, największy w Europie i trzeci na świecie kanion rzeki Tara, rafting, zjazd na linie – jednym słowem moc atrakcji do wyboru. Zaczerpnij oddech – będzie się działo!

Chcesz wrócić z wakacji jako Nowy Ty? Tak, wyjazdy motywacyjne z Teraz Ty to możliwość odkrycia siebie na nowo!

Wyjazdy organizujemy we współpracy z biurem podróży Delta Travel z siedzibą w Krakowie. Delta Travel działa od 1991 r, jest członkiem Krakowskiej Izby Turystyki.