Paweł Martynowicz

TERAZ JA

Pracuję jako trener i coach z menedżerami, pracownikami średniego i wyższego szczebla organizacji biznesowych, a dodatkowo zajmuję się art coachingiem oraz coachingiem dla sportowców. Doświadczenia nabierałem zarówno prowadząc własne przedsiębiorstwa, jak i pracując na stanowiskach kierowniczych w dużych organizacjach. Od 24 lat pracuję na stanowiskach managerskich oraz trenerskich, odnosząc sukcesy we wspieraniu moich klientów w osiąganiu zamierzonych przez nich celów biznesowych. Pomagam we wdrażaniu zmian mających na celu zarówno podniesienie wydajności zespołów sprzedażowych i zysków firmy, jak i zmian w polityce wewnętrznej firm w zakresie obsługi klienta i strategii sprzedażowych.

Byłem wieloletnim współwłaścicielem i managerem zarządzającym Piekarni T.P. Martynowicz, właścicielem sieci sklepów franczyzowych Leader Price oraz prezesem kilku spółek. Posiadam wyższe wykształcenie inżynierskie Politechniki Krakowskiej, oraz certyfikaty szkoleń m.in. Instytutu Copernikus z zakresu przywództwa osobistego. Ukończyłem Szkołę Coachingu Meritum, oraz jako coach ACC  jestem akredytowanym członkiem International Coach Federation.

Aktywnie uprawiam sport: boks i pływanie oraz narciarstwo i jogging. Propaguję zdrowy, aktywny tryb życia. Amatorsko uprawiam muzykę jazzową grając na gitarze.

Pracowałem między innymi dla: Piekarnia G.Krupa, Sequoia Managment & Consulting, Magellan Enterprise One, Leader Price, Smileflow Company, Kancelaria Codex.

TERAZ TY

  • Chcesz odnieść sukces zawodowy lub w życiu prywatnym?
  • Czujesz się zagubiony?
  • Szukasz swojej życiowej drogi?
  • Nie wiesz, dokąd zmierzasz?
  • Chcesz wziąć życie we własne ręce?
  • Pragniesz się wyróżniać na tle innych?
  • Strach przed zmianą paraliżuje Cię?
  • Masz poczucie, że stać Cię na znacznie więcej niż osiągasz do tej pory?

Jeśli choćby na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca – dobrze trafiłaś/eś. Coaching to jedna z dróg do odnalezienia odpowiedzi na te i wiele innych pytań, które stawiasz przed sobą na polu zawodowym lub prywatnym. W procesie coachingowym rozwiążesz problemy, które dziś wydają się nie mieć rozwiązania. Zamienisz swoje marzenia w cele i cele te zrealizujesz. A ja, jako Twój coach, będę Cię w Tym wspierał i będę Ci towarzyszył w drodze do osiągnięcia zamierzonych zmian.