Agata Kluczyńska

TERAZ JA

Fascynuje mnie nieuchronność zmiany i niezliczona ilość sposobów na jej przechodzenie oraz ciągłe odkrywanie potencjału płynącego z połączenia Ciała, Umysłu i Duszy w codzienny C.U.D. Ja znalazłam swoją drogę i podążanie nią sprawia mi ogromną frajdę. Czasem płynę z falą, a czasem idę pod prąd, jednak zawsze z ufnością w sens i celowość mojego życia. Miarą moich działań jest skuteczność.

Pracuję jako trener i coach z menedżerami, pracownikami średniego i wyższego szczebla organizacji biznesowych, również w biznesie międzykulturowym. Doświadczenia nabrałam zarówno prowadząc własne przedsiębiorstwo, jak i pracując na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych firmach i korporacjach. Od 14 lat odnoszę sukcesy we wsparciu swoich klientów w osiąganiu zamierzonych przez nich celów – zarówno na poziomie life- work balans i rozwoju kompetencji osobistych, jak i osiągnięcia wyższego poziomu kompetencji biznesowych, czy też dokonania zmian strategicznych w działalności  firmy  i wymiernych zysków finansowych. Aktywnie współpracuję z kadrą managerską wspierając przy planowaniu i wdrażaniu zmian w firmie.

Propaguję zdrowy, aktywny tryb życia i stawiam na zielone.  Aktywnie uprawiam sport, a moją pasją jest taniec oraz pływanie, rekreacyjnie nurkuję. Od 7 lat tańczę 5 Rythms, a od niedawna również West Coast Swing i Bachatę. Tańcząc uziemiam swoje stopy, a pływając zapominam o grawitacji.

Na każdego człowieka patrzę w sposób holistyczny, jestem otwarta na pracę we wszystkich obszarach życia i każdego zachęcam do wędrówki w głąb siebie. Zapraszam przy tym na niesamowitą przygodę i spotkanie ze swoim najlepszym przyjacielem – sobą samym. Dzięki osiągnięciu wewnętrznej spójności wartości i celów będziesz mógł/mogła osiągać niespodziewane rezultaty w każdej dziedzinie życia. Strategia zrównoważonego wzrostu, oparta na bazie Twojego naturalnego potencjału, pozwoli Ci na osiąganie wymiernych rezultatów w prosty sposób. A więc…

TERAZ TY

zostań najlepszą wersją siebie, a nie będziesz miał konkurencji.

Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, czy chcesz ogólnie pojętego rozwoju osobistego czy też pracujesz w biznesie i pragniesz rozwijać swoją karierę zawodową lub też kompetencje pracowników Twojej firmy – zapraszam Cię do współpracy!

Moi klienci często mówią o mnie, że mam dar słuchania i mówienia o skomplikowanych sprawach w prosty sposób, często z olbrzymia dawką humoru. Przekonaj się i Ty, jak to jest mieć swojego coacha.

MOJE DOŚWIADCZENIE

Mam wyższe wykształcenie pedagogiczne Krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego (Politologia i Nauki Społeczne) oraz certyfikat Trenera Biznesu Schenk Institute, z którym współpracuję od 2012r. W latach 2002-2010 byłam współwłaścicielką i managerem zarządzającym Wydawnictwa Rapid w branży budowlanej. Aktywnie rozwijam swoje zainteresowania w zakresie psychosomatyki, zarządzania emocjami i energii kwantowej. Jestem absolwentką szkoleń z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowań. Ukończyłam Profesjonalną Szkołę Coachingu Meritum, oraz uzyskałam akredytację ACC największej międzynarodowej organizacji International Coaching Federation.

Pracowałam dla: Akademia Szkoleń i Kompetencji, Archon+, Arbonne Polska, Bank Zachodni WBK , B-Consulting, Cooper Standard Automotive Polska sp. z o.o. , Everest Centrum Językowe, Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica sp. zo.o., Feu Vert Sp. z o.o. ( roczny projekt rozwojowy dla managerów ), Hotele Kazimierz,  Instytut Turystyki sp. z o.o., Jungheinrich Polska,  Kuźnia S.A., Lajkonik Sp z o.o. , Maestra firma szkoleniowa, Schenk Institute sp. z o.o. , Tauron Polska S.A., Uniewheels Production Poland  Sp. z o.o. ,  WYG International, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie, Vorwerk Polska sp. z o.o.